Tiskárna

V dnešní době je možné si spoustu věcí vytisknout na papír, a to díky inkoustové tiskárně. K počítači si jí může dovolit koupit už snad každý, protože její finanční hodnota není až tak velká. A někdy je lepší jí mít …..

Read More

Bazén na zahradu

Pod slovem bazén si každý představí něco jiného, někdo má na mysli klasický nafukovací bazén pro děti a někdo si představí plavecký bazén. Pokud zvažuje pořízení bazénu, tak si položte pár základních otázek, které vám pomohou s výběrem. Jako první …..

Read More

Kratom strom

Také se zajímáte o bylinky, stejně tak jako já? Pokud ano, tak jistě budete znát také kratom. A víte vůbec, co je to kratom? Katom je mitragyna speciosa, což je takový krásný tropický a listnatý strom. A je také z …..

Read More

Uvažujete o skleněných dveřích a zástěnách?

Jsou lidé, kteří zvažují, že by zkusili skleněné dveře a zástěny a to proto, že jim něco takového připadá ideální. Proč o něčem takovém člověk uvažuje? Například proto, že takové zádveří může být tmavým místem, jelikož zde nebývají okna. Pokud …..

Read More

Nejluxusnější káva světa

Víte co je cibetka? Cibetka je zvíře, které si dopřává luxus v podobě kávy. Pojídá kávová zrna, a ta nestráví. Následně je vyloučí, a lidé tak nějak zjistili, že ta kávová zrna přecezená přes cibetku chutnají ještě líp než normální …..

Read More

Objednávejte dovolenou a šaty

Po třeskuté zimě se mnoho z nás nemůže dočkat toho, až začne pořádně svítit sluníčko, začne pořádně hřát, až se začne ohřívat i voda v rybnících, řekách, mořích, abychom mohli sbalit kufry, plavky a žabky, a vyrazit na krásnou letní …..

Read More

I dospělí si mohou hrát

Darovali jste někdy dospělému člověku pastelky? Připadá vám to příliš infantilní? Pak byste se měli nad sebou vážně zamyslet, a zejména nad smyslem života. Tím je především tvořivost a hravost a jakékoli nadřazené či submisivní tendence někoho ovládat, mít nad …..

Read More

Kdo ocení skříně na míru

Každý, kdo nerad pobíhá v domě a pracně něco hledá – stalo se vám někdy, že jste potřebovali co nejrychleji sbalit věci na nějakou cestu, například na služebku nebo last minute dovolenou, a měli jste na balení omezený časový limit? …..

Read More

Stylová vířivka

Také si vzpomínám, když můj přítel chtěl pořídit nějakou velkou vířivou vanu. Já jsem stále nevěděla, jestli tohle přítel myslí vážně, protože abych pravdu řekla, tak já jsem byla vždycky nešťastná z toho, když se nám třeba rozbila vana anebo …..

Read More