Na sedačkách se toho odehrává skutečně hodně. Sedí se na nich denně, a tak není divu, že jejich polstrování je za chvilku tmavší než by mělo být. Na sedačku nebo na křesla si prostě sedneme kdykoliv chceme a je nesmysl se kvůli usednutí na kus nábytku převlékat do speciálního oblečení. I když se to nezdá, tak nám na oblečení ulpívají nečistoty. Ať už jde o prach nebo se třeba někde otřeme, tyto nečistoty potom přeneseme nevědomky na sedačku.

bílá sedačka
Spousta lidí si schválně vybírá sedačku tmavé barvy, aby na nich nečistoty nebyly tolik vidět. Jenže když se vám na ni podaří třeba vylít kávu nebo vám spadne kousek dortu, který si s návštěvou u stolku na sedačce dáte, i na tmavé látce za chvíli budou vidět skvrny. A pokud nechcete aby byla vaše sedačka samý flek, je nutné ji pravidelně čistit. Ideální je použít tepovač, který proudem horké vody vytáhne nečistoty z polstrování, podobně jako vysavač z koberce. Dobře zacházet s tepovačem ale neumí každý, a tak je daleko jednodušší a efektivnější si nechat nejen sedačku vyčistit.

Samotný tepovač bez kvalitního, účinného, ale šetrného čistidla, neodvede příliš dobrou práci. K čištění sedačky ale není dobré používat jakákoliv čistidla, je nutné vybrat takové, které nebude agresivní a například vám do látky nevyžere flek. To by byl nejspíš celý gauč na odpis.

modrá sedačka

Každý kus nábytku, kde se nachází polstrování, se musí pravidelně čistit. Nezapomínejte ani na židle, křesla nebo i na sedačky v autě. Důležité je čas od času vyčistit i matrace a polštáře, ze kterých nejdou sundat povlaky a nejdou vyprat v pračce. Pokud hledáte čištění sedaček v Praze https://modryzralok.cz/cisteni-nabytku-a-kobercu/, obraťte se na nás. Provádíme ho přístrojově, za pomoci kvalitních šetrných čisticích prostředků. Lze si objednat jen čištění sedačky a nebo ho lze provést v rámci běžného úklidu celé domácnosti, to je na vás.

Similar Posts