Když, si pořídíte bazén, musíte počítat i s tím, že k bazénu budete potřebovat nějaké příslušenství, a že ho nenecháte jen tak. I ten nejjednodušší bazén musí být něčím ošetřený a musí pod ním být nějaká speciální plachta, aby se bazén hned neprotrhnul a nebyl k ničemu. Kupujete si ho, abyste si mohli užít horké dny v klidu a pohodlí, kdy se budete moci trochu zvlažit. Stejně tak musíte počítat s údržbou. Nemůžete doufat, že když se v bazénu budete každý den koupat, že se vám nezanese nepořádkem. I když se budete před koupáním pravidelně sprchovat od nečistot z těla se i tak budou odlupovat kožní buňky a nikdy nezabráníte tomu, aby se do vody něco uvolňovalo. Hlavně, když v bazénu budou i děti, kteří stříkají vodu ven a lítají s vody ven a zase dovnitř.

krycí plachta na bazén

K bazénu je spousta příslušenství, ale nás dnes bude zajímat hlavně ošetření bazénu, když v nim nikdo není nebo se zrovna nepoužívá. Je to naprosto jednoduché, je dobré ho něčím zakrýt, aby do něj nemohlo nic padat a tak se voda zachovala a přispívá to i k ohřevu vody, když je zakrytá. Můžete mít na bazénu úplně obyčejnou bazénovou krycí plachtu Chlorito.cz, která je ve většině případů modré, nebo černé barvy.

krycí plachta na bazén

Ta, se natáhne na hladinu bazénu a tím je bazén krytý. Když, jí chcete oddělat, existují speciální držáky, na které se jednoduchým pohybem plachta namotá, jako zamotaný koberec. Stejně tak, plachtu jednoduše po ukončení plavání na bazén roztáhnete. Když máte větší bazén, je dobré to dělat ve dvou lidech, ale zvládnete to i samy, když jste šikovní. Když se rozhodnete, pro lepší variantu plachty, existují i solární plachty, které bazénovou vodu ohřívají a zajistíte si tím i teplejší vodu v bazénu. Budete moci zahájit koupací sezónu o něco dříve než ostatní, kteří bazén nemají krytý nebo na něm mají jen obyčejnou plachtu, což je velkou výhodou. Kryjte svůj bazén.

Similar Posts