Hledáte nové reklamní předměty, které budou pro vaše zákazníky či zaměstnance i užitečné? Zaujmout by vás mohly například klíčenky na krk. Ty udělají radost snad každému. Již dávno neplatí, že je používají především děti. Klíčenky lze využít i pro zavěšení vstupních karet, akreditací či jmenovek. Jejich využití je tedy více než rozmanité a neskončí jen zastrčené v šuplíku psacího stolu či přihrádce v autě.

Využití klíčenky

Klíčenky představují zajímavý reklamní předmět, který lze využívat i v běžném životě

Klíčenky na krk patří k velmi oblíbeným reklamním předmětům napříč generacemi. Radost s nimi samozřejmě uděláte i dětem. Klíčenky se skvělé hodí i na nejrůznější akce, kde je možné je, v kombinaci s kartami či jmenovkami, využít k identifikaci účastníků apod. Zároveň jim pak zůstane klíčenka s potiskem na památku dané akce. Ocení je zajisté i zaměstnanci na zavěšení vstupních karet.

Jelikož mnoho lidí využívá tyto klíčenky na krk klasicky k zavěšení klíčů, můžeme říci, že i tento reklamní předmět má zajímavý marketingový dosah. Vhodně zvolený potisk může tím pádem rozšířit povědomí o firmě, organizaci či akci, a to se přeci vyplatí. Potisk klíčenek lze mnohdy zařídit přesně podle vašich představ. Text, logo či nějaký jiný obrázek nebude rozhodně představovat problém.

Klíčenka na krk

Kombinace reklamní předmětů je více než vhodná

V posledních letech jsou reklamní předměty velmi oblíbené. Nic proto nezkazíte ani tím, když pro své zákazníky, příznivce, obchodní partnery či zaměstnance vytvoříte nějaké balíčky nejrůznějších reklamních předmětů. Kromě klíčenek na krk jsou oblíbené například i propisky či bloky. Dále pak třeba tašky, látkové vaky apod. Reklamní předměty jsou v podstatě skvělou reklamou, do které se vyplatí investovat. Lidé je mají neustále na očích a mnohdy přitáhnout i pozornost nových zákazníků či obchodních partnerů. Vyrobit je lze v malém i velkém objemu podle vašich požadavků.

Similar Posts