Úbytek testosteronu Erectmax vnímá mnoho mužů v produktivním věku velice dramaticky, není divu, vždyť tím ztrácí svou mužnost a stávají se pro opačné pohlaví neatraktivními. Ruku na srdce, líbil by se vám protějšek, kdyby měl tučný pivní pupík, namísto svalnatých paží a stehen jen tenké tyčky a jeho penis by sloužil maximálně pro vyprázdnění močového měchýře? Navíc by byl stále unavený, bez energie a elánu, otrávený, mrzutý a někdy až agresivní.

žena u okna

Testosteron hraje v mužském světě významnou roli, možná významnější, než si myslíte. Stojí za ním pevná erekce, chuť na sex, svalová síla, energie, odhodlání, touha po sportování a pohybu, cestování a outdoorových dobrodružstvích. Jestliže testosteron ubývá, může to být známka závažnějšího onemocnění, ale mnohem pravděpodobnější je nevhodný životní styl. Tehdy je náprava neblahé situace poměrně snadná, ovšem musíte vědět, jak na to.

erotika v posteli

Podívejte se stresu blíže na zoubek – zaměřte se na stres a snažte se proti němu postavit zpříma, chronický stres vám totiž snižuje testosteron na úkor převahy stresových hormonů, a s nimi to nebude žádná výhra. Čím lépe zvládnete stres, tím většího úspěchu dosáhnete ve svém snažení. Můžete si při tom vypomáhat i vhodnými přírodními výživovými doplňky, například Kotvičníkem zemním, Macou peruánskou nebo Korejským ženšenem.

Nebuďte obětí reklamy – reklama se dnes zaměřuje na mnoho typů výrobků a mezi nimi se v jisté převaze objevují potraviny. Nenechte se zlákat vidinou pochutin, jimiž zaženete chuť na sladké nebo něco slaného či pikantního, které byly vyrobeny z bílé mouky a bílého řepného cukru. Vyměňte tato nezdravá jídla za celozrnné výrobky, ořechy a semínka, za kvalitní rostlinné oleje lisované za studena, za luštěniny a převahu zeleniny a ovoce. Čím přirozenější přírodní zdroj a v BIO kvalitě, tím lépe i pro vaši erekci.

Similar Posts