Když jsem potřebovala něco opravit, tak jsem řekla svému příteli, jestli by mi nepomohl. A myslím tím opravdu nepomohl, protože můj přítel je takový líný, že sotva se do něčeho pustí sám od sebe. Můj přítel pracuje v zemědělství, takže pokaždé, když se vrátí domů, tak si stěžuje, že úplně tak moc unavený, že už nic dělat nebude. Jenomže mě tohle vždycky opravdu hodně vadí a mrzí mě to, protože dříve byl přítel opravdu hodně akční a aktivní, že ho bavilo všechno dělat. To jsem na něm milovala! Tak kde se stala ta chyba? Myslím si, že je to tím, že přítel nějak hodně s pohodlněl, protože dříve jsme bydleli ve velkém domě, kde se také všechno muselo opravovat a také pečlivě udržovat.

Kvalita je na prvním místě.

Jenomže když jsme potom prodali veliký dům, tak jsme si vybrali menší byt, který měl pouze jenom dvě místnosti, oproti pětipokojovému velkému domu. Možná je to i tím, že už přítel tak moc nepotřeboval opravovat a nepotřeboval tolik nářadí, jako když jsme měli ve velkém domě. Také kdysi vlastní na pilové kotouče na kov anebo také pilové kotouče na ocel. Existují sice také pilové kotouče na dřevo, ale přítel většinu času pracovat také s ocelí a celkově s kovem, když byl ještě v předchozím zaměstnání. Tam se staral o zahradní a polní stroje jako například traktory anebo žací nástroje.

Kotouče jsou ostré.

Takže když jsme nyní potřebovali speciální kotouče na kov, tak byl přítel opravdu z toho nešťastný, že ty své staré pilové kotouče na kov prodal. Já jsem mu říkala, že to prodávat nemá, protože se to jistě bude jednoho dne hodit. A také došlo samozřejmě na moje slova. Přítel byl naštvaný a také nešťastný z toho, že se mu vysmívám. Jenomže já jsem se mu nevysmívala, jenom jsem mu poradila, aby neprodával stále nářadí, když ho nepotřebuje. Neznamená to, že když půl roku nepotřebuje pilové kotouče na kov, tak to neznamená, že je nebude potřebovat už nikdy. Pilové kotouče na kov vám jistě dobře poslouží.

Similar Posts