Když mi můj partner řekl, že změnil pozici v zaměstnání a že byl také povýšený, tak jsem byla opravdu hodně ráda. Byla jsem na svého partnera velice pyšná. On pracoval ve skladu, nebyl úplně na nejnižší pozici, ale také nebyl úplně na nejvyšší pozici. Takže jsem ráda, že on povýšil. Samozřejmě, že už nemusel dělat manuální práci. Manuální práci dělal deset let a měl opravdu už poškozené ruce a také záda, protože stále musel pracovat v dřepu a také zvedat těžké věci. Takže jsem ráda, že konečně partner povýšil. A povýšil tak, že bude sedět v kanceláři. Sice to také není nic extra pro zdravá záda, ale alespoň se změnil a bude mít něco jiného. Partner také řekl, že by potřeboval nějakou koženou aktovku.

O kůži se také musíte starat.

Pánské kožené aktovky https://www.brasnarstvitatiana.cz/kategorie-panske-aktovky bych doporučovala kupovat opravdu od prověřeného výrobce, protože pánské kožené aktovky jsou vždycky pevně šité a jsou takové těžší než třeba dámské kožené kabelky. Já sama jsem si říkala, že až partner bude mít za dva týdny narozeniny, že bych mu nějakou krásnou pánskou koženou aktovku pořídila. Když jsem partnerovi takhle naznačila, že by také potřeboval něco kvalitního, a ne jenom obyčejný školní batoh, tak on mi řekl, že vlastně je to skvělý https://cs.wikipedia.org/wiki/Rokytn%25C3%25ADk_skv%25C4%259Bl%25C3%25BD nápad. Partnerovi jsem tady ukázala webové stránky, kde mají pánské kožené aktovky.

Kožené aktovky jsou praktické.

Partner si tam vybral takovou černou a potom ještě hnědou koňakovou pánskou koženou aktovku. Myslím si, že vlastně nebude na škodu, když bude mít dvě aktovky, takové pevné kvalitní kožené aktovky, které určitě využije. Myslím si, že v jedné kožené aktovce bude mít notebook anebo tablet a potom ve druhé by nosil různé spisy a dokumenty, které by potřeboval do svého nového zaměstnání. Opravdu jsem na svého partnera pyšná. Také mě těší, že partner se moc už těší do svého zaměstnání, protože už si nemůže pomoct a vždycky toužil po tom, že bude mít také povýšení v zaměstnání, aby také už dělal konečně něco jiného. Samozřejmě, že si to partner zaslouží.

Similar Posts