Dovolená se dá zažít samozřejmě i poblíž Česka, to je logické, protože v blízkosti, a i přímo v Česku, jsou nádherná místa, kam můžete zajet a kompletně vám to nahradí dovolenou u moře. Nemusíte navíc dávat několik tisíc na dovolenou, protože stačí se vydat opravdu jen poblíž a můžete zažít krásnou dovolenou a budete spokojeni úplně stejně jako někde u moře a za mnohem méně peněz. Pokud tedy nemáte peníze na dovolenou, tak se snažte najít něco poblíž, ať si alespoň trochu užijete dovolenou. Dají se užít třeba i lázeňské pobyty pro dva, to záleží jen na vás, co všechno od dovolené očekáváte. Nebojte se si ale stanovit hranice, kolik za dovolenou chcete dát. Snažte se navíc i pobyt najít sami, je to mnohem levnější, než když to děláte přes cestovní kancelář. Někdy to ale nejde, v tom případě zkuste cestovní kancelář využít. Někdy tam i tak jsou dobré nabídky.

dovolená

Ubytovat se můžete klidně někde v Česku, ale i na Slovensku, což jsou naši sousedé a domluvíte se tam úplně stejně jako v Česku, což pro vás může být také další lákadlo, kam se vydat. Slovensko je místem hor, takže pokud vám nevadí cestovat po horách a procházet se nádhernou krajinou, tak je pro vás Slovensko dobrou volbou. Měli byste využít například ubytování ve Velkém Mederu. Někteří lidé to dokonce vyhledávají, že je pro ně milionkrát lepší se ubytovat někde poblíž a užít si krásnou krajinu, než cestovat daleko.

pláž

Výhody cestování poblíž jsou ty, že vás třeba nemusí ani trápit letadlo, můžete kdykoliv vyjet svým autem a máte to i levnější, pokud vás třeba jede více. Samozřejmě pokud jedete sami, máte možná lepší dopravu nějaký vlak a podobně, ale i tak pár korun na benzín vás nezastaví. Další výhodou je to, že země poblíž jsou poměrně dost podobné té naší, takže se nemusíte bát, že budete kulturně úplně jinde. To platí pro všechny země poblíž Česka.

Similar Posts