Co pro vás znamená láska? Já když jsem se takhle ptala třeba svých kamarádů a nebo se rodiny, tak každý mi řekl, že láska znamená to, když se mají lidé rádi. Ovšem ale to neznamená, že mít rád může jenom člověk, že je to jen lidská výsada. Samozřejmě, že láska platí také u zvířat. Vemte si třeba například labuť. Říká se o labutích, že právě tyto ptáci jsou si věrní až do konce života. Ti se vždycky vrátí na stejné místo, odkud odletěli a potom se vždycky vrátí a mají úplně stejného labutího partnera, a to pro celý život. No, není tohle krásné a romantické? Tohle je pravá láska. Tohle samé platí i o tučňácích.

Láska kvete v každém věku.

A je to taková zvířecí láska, která se mi líbí. Kolikrát si sama říkám, že ta zvířata tady jsou někdy opravdu více slušnější a lepší než někteří lidé. V tomhle mi dá opravdu asi každý za pravdu. Nebo co si o tom myslíte vy? A také to platí i o lvicích a lvech. Každý má své velké stádo a tady zase platí, že na rozmnožování má nárok pouze jenom ten jediný alfasamec, tedy jediný samec lev. To už sice není taková ta zvířecí láska, jaká se nám líbí, ale věřte mi, že všechno má svá pro a proti. Příroda to prostě udělala tak, aby to vyhovovalo všem, aby prostě každý živočišný druh, a to včetně člověka, přežil.

Láska je všude ve světě.

A myslím se, že kdyby láska neexistovala, tak by ani se nemohlo nic rozmnožovat. Protože co může vzniknout bez lásky? Sice ano, můžou být taky takové styky, které jsou dělané bez lásky, ale upřímně. Koho by bavil nějaký pohlavní styk, aby u toho nebyla láska? Mě spíše baví to, když někoho miluji a potom se s ním mohu obejmout. A každý lásku vnímá jinak a myslím si, že to opravdu každého věc a každého rozhodnutí. Já sama vím, co je to láska a řeknu vám, že pokud jste ještě nebyli úplně zamilovaní, tak přicházíte o hodně. Když jste zamilovaní, tak nechcete myslet na nic jiného než na svou lásku. 

Similar Posts