Láska je tou nejkrásnější věcí v životě, protože láska je opravdu všude. A hlavně kdo má třeba i sourozence. Já mám sestru a bratra, a to je vždycky velká láska, protože to je vlastně láska na celý život, protože jste sourozenci a od narození jste prostě byli spolu. Znáte se nejvíc, protože jste spolu úplně celý život každý den. Pomalu spolu prožíváte všechny bolesti a od narození jste spolu všichni takhle pohromadě až do dospělosti. Sourozenecká láska je tím nejkrásnějším. V životě může každého sourozence potkat, protože to je opravdu láska na celý život a to se nedá ani popsat. Chápu že důležitá je i láska mezi ženou a nějakým mužem, ale taková ta láska, která je sourozenecká je úplně něco jiného.
 
Láska
 
Ta je opravdu na celý život a ta nikdy nevyprchá. Chápu že se urÄitÄ› nÄ›kdy sourozenci pohádají a není to vždy růžové, ale prostÄ› ta sourozenecká láska se nedá s niÄím jiným popsat. ProstÄ› celý život se znáte, rozumíte si, v nejvÄ›tší nouzi si pomůžete. Opravdu ta láska tÄ›ch sourozenců je nÄ›co výjimeÄného a to nikdo nikdy nenahradí. Vždycky když je vám nejhůř, a i když máte nÄ›jakého partnera, partnerku, tak zavoláte tÅ™eba v nouzi svému sourozenci, protože si potÅ™ebujete říct nÄ›jaké nesrovnalosti, nÄ›co co vás trápí, a prostÄ› si chcete s nÄ›kým promluvit. Sourozenec je opravdu tím nejdůležitÄ›jším pro život. Sourozenci můžete každý den zavolat, každý den mu můžete sdÄ›lit a dát vÄ›dÄ›t s vaÅ¡emi trablemi.
 
Přátelství
 
ProstÄ› sourozenec je láska na celý život a to nikdo nikdy prostÄ› nenahradí. Takže kdo má sourozence, važte si toho, protože kdo je jedináÄek, tak nemá nikdy takovou možnost, jako právÄ› ten kdo má ty sourozence. Já mám sestru a bratra, a rozhodnÄ› bych na nÄ› nedala nikdy dopustit, protože když mám nÄ›jaký problém nebo si chci popovídat vždycky zavolám sestÅ™e nebo bratrovi a vždy si spolu promluvíme, a ÄlovÄ›ku se hned uleví. Já jsem opravdu velice vdÄ›Äná za to že mám sourozence a nikdy bych tohle nechtÄ›la mÄ›nit ani zmÄ›nit. Opravdu jsem velice ráda že je mám, a je to tím nejlepším co mÄ› v životÄ› potkalo.

Similar Posts