Vždycky mÄ› bavily sportovní aktivity. VážnÄ› jsem si vždycky myslela, že tÅ™eba jednoho dne budu také populární atletka, že budu závodnÄ› bÄ›hat, tÅ™eba také sprintovat a nebo dokonce také lyžovat. Lyžuji od svých devíti let. Dříve jsem zaÄala bÄ›hat, ale pozdÄ›ji, když mi moje kamarádka ukázala na její chatÄ›, že se dá také skvÄ›le lyžovat nebo běžkovat, tak jsem si úplnÄ› zamilovala sníh a zimní sporty. Ale nejsem opravdu jediná, kdo má rád zimní sporty. TÅ™eba vždycky, když se o zimních sportech zmíním pÅ™ed otcem a pÅ™ed maminkou, tak oni mi oba dva řekli, že se právÄ› potkali také na lyžaÅ™ském výcviku. Ten lyžaÅ™ský výcvik nebyl na základní Å¡kole, ale byl na vysoké Å¡kole, což bylo jenom takové dobrovolné. A byl to spíše takový seznamovací kemp nebo tak nÄ›co podobného, jak mi to vysvÄ›tlovala maminka s otcem. Prý se tam seznámili.

Také vás baví lyže?

Prý jim bylo asi dvacet let, chvíli spolu chodili a řekli si, že kdyby jim to vydrželo, že by klidně spolu mohli být nastálo. Dříve se to takhle říkalo, protože dříve ještě v těch osmdesátých letech to bylo úplně normální, že si lidé mysleli, že spolu budou snad do konce života. Tak jsem si řekla, že třeba budu po nich, protože já také moc ráda lyžuji. Sice jsem nepotkala ještě toho pravého, ale řekla jsem si, že až tohle přijde na řadu, tak jednoduše svého vysněného partnera potkám a také bych samozřejmě chtěla, aby můj vysněný partner měl rád sport.

Zimní sporty mě baví.

Nemusí být zrovna ráda zimní sporty jako běžky nebo lyže, stejnÄ› tak jako já. MÄ› by staÄilo, kdyby tÅ™eba moc rád bÄ›hal a nebo jezdil na kole. Já jsem si totiž pořídila opravdu perfektní elektrokolo. Sice elektrokolo je z druhé ruky, ale je opravdu prima, že baterku má stále stejnÄ› výkonnou a do kopce je to úplná pohoda. Myslím si, že nejsem jediná, kdo má rád elektrokola a kdo elektrokola využívá také k dopravÄ›. Nejenom tak, aby si zasportovali. 

Similar Posts