Kdy byste si měli vybrat sport, který byste dělali, tak jaký by to byl? Samozřejmě také hlavně záleží na tom, co vás baví anebo k čemu máte takové spíše preference. Protože je totiž naprosto logické, že když budete moc vysoký a velký, tak nebudete dělat z žokeje anebo třeba atleta. Já jsem vždycky chtěla dělat gymnastiku anebo závodně plavat. Také mě velice lákal kajak. Jenomže když jsem se potom dozvěděla, že u nás v okolí žádný takový kroužek kajakáření není, tak jsem od toho opustila, i když mi to hodně mrzelo, byla jsem z toho velice nešťastná, že nemůžu dělat svůj oblíbený sport a to kajak.

Kajak je velmi příjemný.

Jenomže co nadělám. Musela bych jezdit asi do padesát kilometrů, a to třikrát týdně do vzdáleného města, kde se vyučuje právě jízda na kajaku anebo kde jsou různé projížďky na kajaku. Tak já jsem chtěla jezdit na koni, ale věřte mi nebo ne, ale nejkrásnější pohled je z koňského hřbetu. Já vím, že tohle je klišé věta, ale mě to vážně pravda. A podle mého názoru, když zkusíte jednou se projet na koni, a to klidně jak krokem anebo cvalem, tak už nebudete chtít dělat nic jiného. Věřte mi, že kůň je opravdu velice relaxační zvíře a také díky němu vznikla hipoterapie. A víte, co je to hipoterapie? Hippoterapie je to léčba koněm.

Jízda na koni je skvělá.

Zvířata jsou obecně známá pro své uklidňující účinky, kterými právě uklidňují jak třeba například staré lidi, tak také třeba postižené děti. A kdybych si tedy měla vybrat opravdu jeden sport, který bych dělala, tak v poslední době je to plavání. Protože plavání mě opravdu hodně baví a mám to v krvi, protože moje máma s otcem se potkali na plaveckých závodech, takže to spolu potom dali dohromady a také měli spolu krásnou svatbu teď v mém článku se mohli dozvědět Jarka že sportování opravdu skvěle a že je tolik druhů sportu, že se každý člověk jistě vybere. Díky sportu se stane cokoliv. 

Similar Posts