Hypotéky jsou tady od toho, abychom my lidé si mohli vybrat takové bydlení, které by se nám líbilo. Abych se přiznala, tak já jsem vždycky snila opravdu o velikém domě. Spíše o veliké vile. Chtěla jsem mít velikou vysokou vilu, kde jsou vysoké stropy. Jenomže když jsem se potom dívala po hypotečním trhu, tak všude jsem se dozvěděla, že takovéto vily, ať už malá vila nebo střední vila anebo velká vila, tak to stojí opravdu mnoho milionů korun. Našla jsem takovou jednu vilu, která byla skoro polorozpadlá, ale měla opravdu veliký pozemek, že by se na tom pozemku daly postavit dva menší domečky. Ale i tak stála dost. Cena byla jedenáct milionů korun.

Na vile mám ráda vysoké stropy.

Řekla jsem si, že tohle je opravdu hrozné. Když jsem potom šla do banky, tak tam mi řekli, že hypotéku mi schválí maximálně na sedm milionů korun, takže jsem byla v čudu. Bohužel jsem si žádnou vilu nemohla dopřát. Naštěstí ale existuje americká hypotéka. Americká hypotéka Americkahypoteka.cz je tady od toho, aby vám plnila sny. Alespoň takhle je to všude myšleno a také psáno. Četla jsem, že právě americká hypotéka je opravdu perfektní a všem pomůže, takže jsem ještě šla jednou do banky, ale bohužel mi tolik milionů nikdo nechtěl dát.

Mám ráda moderní velké domy.

Tak jsem si řekla, že až budu mít partnera a třeba to pak časem bude můj manžel, že bychom si vzali nějakou větší hypotéku a pořídili si nějakou menší vilu. A víte, jak to nakonec celé dopadlo? Samozřejmě, že se mi můj sen splnil. Už dva roky máme americkou hypotéku a také konečně vilu, kterou jsem si vždycky přála. Můj manžel je také moc spokojený. On si sice vždycky přál takový menší domeček někde na vesnici, ale když viděl, jak opravdu toužím po menší vile, tak najednou obrátil list a také řekl, že by se mu také líbilo, kdyby měl také nějakou vilu a vůbec nám nevadí, že jsme se zadlužili americkou hypotékou na několik let. Určitě to bude do konce života, ale ta vila opravdu za to stojí.

Similar Posts