Vždycky jsem si vybírala takovou společnost, kde mi opravdu nejvíce příjemně. A proto jsem si také stále vybírala společnost svých sourozenců, protože se sourozenci mi bylo opravdu vždycky nejlépe. Také mě těší, že naši rodiče spolu opravdu skvělé vycházeli. Znám pár lidí, kteří se svými sourozenci nebo rodiče vůbec nevychází, takže podle mého názoru je to musí opravdu hodně mrzet a také moc vadit. Protože na co by byla rodina, kdyby se mezi sebou lidé jenom hádali? To by bylo opravdu moc špatné, je lepší spolu vycházet a dát na kompromisy. Podle mého názoru by to byla samozřejmě veliká škoda, kdyby se všichni hádali.

Mám ráda společnost.

Proto mě těší, že se sourozenci jsme skoro také jako nejlepší přátelé. Chodíme spolu na různé diskotéky a taky na různé akce, takže si také rozumíme. A máme také stejný záliby. Dokonce se sourozenci také chodíme hrát volejbal a basketbal, protože nás to opravdu hodně baví. A já si říkám, že taková společnost lidí je vždycky opravdu ta nejlepší. Podle mého názoru, když si lidé spolu rozumí, tak je to jedině dobře. Vzpomínám si také na jednu dobu, kdy jsem pracovala v práci jako barmanka. Ani nevíte, jak to bylo otravné, protože tato společnost lidí nebyla vůbec ideální.

Rodina je nadevše.

A hodně mě to vadilo a já jsem si říkala, proč takové barmanky vůbec jsou v práci, když jen tam nepomlouvají ostatní kolegy. Proto jsem si také stěžovala u svého zaměstnavatele, protože už mi to přišlo opravdu nemístné a takové trapné. Nakonec to dopadlo tak, že jsem ale raději z práce odešla, protože se to tam už nedalo vydržet. Podle mého názoru by si člověk měl vždycky vybírat takovou společnost, kde mu bude nejlépe, aby se nemusel zbytečně stresovat. A stres všem lidem škodí. Tak si společnost a přátelé vybírejte pečlivě. Protože zase rodinu si nikdy nevyberete. A já jsem za rodinu moc ráda. 

Similar Posts