Moje kamarádka Nikola je strašně na značkové oblečení, popravdě jsem z toho už vyřízená, protože kupuje zbytečně drahé věci, které vezme párkrát, a nakonec se jí přestanou líbit. Já jsem v tomhle směru zase úplně jiná, protože já nakupuji výhodně a moje kousky rozhodně stojí za to. Dokonce Nikola chodí celá značková za tolik tisíc korun, ale já rozhodně chodím oblečená líp než ona. Vždy mi říká, ty jsi teda kočka. To jsem, a to jen za pár korun. Nikola vůbec neví co to je second hand, ale já jí pořád dokola říkala, jak skvělé kousky tam prodávají, a to jen za pár kaček.

Šaty

Ona vyhazuje majlant za to, že je celá značková, a já za pár šupů jsem oblečená líp než ona. Jednoho dne jsem Nikole psala, že jdu do second handu, a jestli nepůjde semnou. Samozřejmě Nikola se mi po zprávě vysmála, že tam semnou rozhodně nepůjde. Tak jsem šla jako vždy sama. Objevila jsem tam nádhernou stříbrnou sukni a krásné stříbrné kozačky. Byla jsem z toho tak v šoku, že nakonec sukně i kozačky mi naprosto dokonale seděli. V duchu jsem si říkala, to až mě uvidí Nikola, tak mi bude závidět, protože ona zbožňuje stříbrnou barvu. Hned jsem si věci zakoupila a měla jsem se sejít s Nikolou.

Nákupy

Samozřejmě jsem doma věci ze second handu hned vyprala, kozačky jsem očistila, a rovnou jsem se nastrojila na sraz s Nikolou. Nikola, když mě uviděla, tak neměla slova. Byla úplně hotová z toho, co to mám na sobě. Z těch kozaček byla nejvíc unešená. A představte si, od té doby semnou začala chodit nakupovat do second handu, protože zjistila, že moje kousky jsou rozhodně hezčí a lepší než ty její. Od té doby Nikola semnou chodí nakupovat a má 2x tolik plnější koš než já. Takže je to opravdu vtipné, jak byla vždy proti second handu, a teď je to její nejlepší obchod. Zjistila totiž, že se dá nakupovat mnohem víc levněji, a ještě k tomu opravdu skvěle kousky, které jsou dokonce i značkové. second hand je správná volba nákupu všeho.

Similar Posts