Také se zajímáte o bylinky, stejně tak jako já? Pokud ano, tak jistě budete znát také kratom. A víte vůbec, co je to kratom? Katom je mitragyna speciosa, což je takový krásný tropický a listnatý strom. A je také z čeledi jako kávovník. A tohle jsem tedy nevěděla, ale docela mě to mrzí, protože je miluji kávu a kávu si dopřávám opravdu každý den. A to někdy i tři nebo čtyři šálky denně. Samozřejmě, že kratom jsem ještě jde nezkoušela, protože je kratom se v naší zemi nemůže konzumovat. A tento strom kratom pochází původně z Indočíny a také z Jihovýchodní Asie a samozřejmě může dorůst až výšky dvacet pět metrů.

Kratom je tropický strom.

A když jsem tohle slyšela, tak jsem tomu ani nechtělo věřit. Dvacet pět metrů? Tak to je tedy pořádný kus stromu Kratom. To je tady opravdu hodně. Je tedy naprosto logické, že se nepěstuje u nás v České republice, protože když je to tropický strom, tak by se mu u nás ani nedařilo. A kratom si získal velkou popularitu a já se tomu nedivím, protože neznám nikoho, kdo by si na kratom stěžoval. A to hlavně v takové kultuře, která je na západu, a to především v několika posledních letech. Tady je to vždy tak, že se něco traduje již dlouho, což je dobře. Má totiž takové účinky, které vás uklidní.

Doma mám dost bylinek.

I když ho tedy nemůžete konzumovat. Protože kratom tady slouží hlavně pro sběratelské účely. A má opravdu ale pozitivní dopad na mnoho životů. Je skvělé, že v několika zemích je tato rostlina velmi ceněná a také velmi chráněná. A také můžeme kratom rozdělit do různých barev jako například zlatá nebo červená a bílá a také zelená. A já jsme ještě nikdy kratom nezkoušela a ni jsme ho nikdy neviděla na vlastní oči. Ale docela mě to láká, takže uvažuji o jeho koupi. A co vy? Zkusili byste kratom? Kratom využívá už docela dost lidí. A uvidíte, že kratom Kratompower vás jistě zaujme a třeba budete také jeho sběrateli.

Similar Posts