I bez podprsenek ženy mohou chodit samozřejmě. Myslím si, že rozhodně žena, která chodí bez podprsenky, tak to opravdu vypadá velice sexy, a hlavně si myslím, že to je velice sexy pro chlapy. Protože když má žena nějaké tričko a nemá tu podprsenku, tak to vypadá opravdu velice nádherně. Samozřejmě teďka se dávají různé nálepky na prsa, nebo něco podobného. Ale samozřejmě, když půjdete vyloženě i bez podprsenky, tak si myslím, že to je úplně úžasné, protože každý chlap se podívá přes tričko na ty vaše bradavky, někoho to prostě přitahuje. Některá žena samozřejmě by takhle nešla, ale některé ženy prostě to nosí naschvál takhle, protože se jim to prostě líbí a ty chlapi to prostě vzrušuje i z té dálky.

Žena

Je to prostě opravdu velice nádherné a vzrušující pro muže, takže opravdu, když muž takovou ženu potká, tak je hnedka v sedmém nebi. Takže rozhodně, pokud jste to ještě nevyzkoušeli, jít prostě takhle bez podprsenky, tak to rozhodně vyzkoušejte. Protože uvidíte třeba nějakou reakci, kterou prostě uvidíte na muži, když na vás prostě pokoukne tím jedním malým očičkem. Takže prostě rozhodně za tu zkoušku to stojí, takže rozhodně to vyzkoušejte.

Žena a muž

Protože pokud takhle chodíte zvyklá doma, tak venku vám určitě to nepřijde tak divné. Takže samozřejmě hlavně v těch letních měsících, kdy jsou ty velká vedra, tak opravdu si myslím, že bez té podprsenky se to hodí. Protože ani vás to vlastně tolik nestahuje, ta podprsenka, když ji nemáte. Takže si myslím, že to je úplně značka ideál. Samozřejmě, všechno je na vás, jak si to představujete, nebo jak jste na to zvyklé, nebo zda tohle zariskujete. Ale myslím si, že na tom není vůbec nic špatného, protože když prostě tohle zariskujete, tak to může mít opravdu velice nádherné odezvy. A pokud chcete vypadat cool, tak to prostě bez podprsenky vydržíte.

Similar Posts