Po třeskuté zimě se mnoho z nás nemůže dočkat toho, až začne pořádně svítit sluníčko, začne pořádně hřát, až se začne ohřívat i voda v rybnících, řekách, mořích, abychom mohli sbalit kufry, plavky a žabky, a vyrazit na krásnou letní dovolenou. Ta si ale od nás také žádá to, abychom nejenom na fotkách vypadali hezky, ale i se tak cítili, abychom měli krásné a pohodlné oblečení, ze kterého léto a mořský vzduch bude také jenom dýchat.

saty

Milé ženy, dívky, dámy, bohužel vás opustila vaše pověstná štíhlost, potom, co se narodily děti, jdou vaše přebytečná kila špatně dolů, ale to neznamená, že kvůli tomu budete chtít sedět doma na zadku, aniž byste se někam podívaly? Jednodílné plavky už jen tak nesundáte, ale chcete si udělat radost něčím, co vám třeba pomůže si dovolenou ještě lépe užít, protože vám to v tom bude maximálně slušet a zakryjete případné nedostatky, které vám dělají už delší dobu společnost? Pořiďte si letní šaty pro plnoštíhlé, které vám s touto záležitostí mohou dokonale pomoci.

alt=“zenske e saty“ data-rich-file-id=“160705″ src=“https://datop.cz/wp-content/uploads/zenske%20saty.jpg“>

Jakmile ženám trochu přibydou kila, jejich oblíbenou barvou se stane bohužel černá, ale to neznamená, že se do ní musí oblékat vždycky a všude. Chápeme, že se v ní cítí lépe schované, že zakryjí, co zakrýt chtějí, ale bohužel v ní také splynou s davem a stanou se z nich šedé myšky. Nebuďte taky taková a noste svoje kila s hrdostí sobě vlastní! Udělejte si radost barvami, které jsou navíc v letní sezóně žádoucí a které každou milou ženu projasní a udělají možná i šťastnější. To přece automaticky neznamená, že hned bude vidět na první pohled, že vám dělá společnost pár kil, naopak, dají se i tak krásně schovat třeba vázáním v pase a upozorněním na jiné přednosti, které máte, třeba na výstřih. Tak úplně odvedete pozornost od toho, co chcete mít skryto. Nebo delší střih zase může zakrýt vaše silnější stehna, která nerada ukazujete. Na La Silueta si vyberete každá z vás!

Similar Posts